wadeunderwoodan.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Ostatnie piętro, drzwi po lewej / Dernier ét...dodany: 11/11/2011

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
11/11/2011
Wyświetleń:
2019
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Komornik François (Hippolyte Girardot) rozpoczyna kolejny dzień pracy. Tym razem ma dostarczyć nakaz eksmisji mieszkańcom apartamentu na dwunastym piętrze wieżowca. Nieoczekiwanie mężczyzna zostaje wzięty za zakładnika przez młodego dilera Salema Atelhadj (Aymen Saidi). Chłopak mieszka ze swoim ojcem Algierczykiem, który przygląda się całemu zdarzeniu. Wkrótce relacje między trzema mężczyznami zaczynają kształtować się w zaskakujący sposób. Zanim policja i oddziały antyterrorystyczne otoczą budynek, w mieszkaniu dochodzi do nietypowego zwrotu akcji.


Ostatnie piętro, drzwi po lewej / Dernier ét...dodany: 11/11/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18214 Online:26 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze wadeunderwoodan.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis wadeunderwoodan.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.